Polecane
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

(21.4.2015)

id: ss_tomaotomo_150421_183

Anja Rubik, Karolina Kurkova

Anja Rubik, Karolina Kurkova

(28.4.2015)

id: ss_lamania_150428_132

O agencji

StarStock to baza zdjęć najpopularniejszych gwiazd zagranicznych i polskich. W serwisie znajdziesz najwyższej jakości zdjęcia w ujęciach paparazzi. Tym, co nas wyróżnia jest najwyższa jakość proponowanych fotografii.

Baza zdjęć jest na bieżąco aktualizowana o kolejne sety. Zapewniamy ekspresową realizację zamówień, elastyczne podejście do współpracy i konkurencyjne ceny zdjęć.

Nasze standardy

Zanim zdjęcie znajdzie się w naszym serwisie, musi spełnić kryteria jakościowe. Sprawdzamy nie tylko czy fotografie wykonano w odpowiedniej rozdzielczości, ale także czy posiada odpowiednią ostrość, proporcje i przede wszystkim prezentuje ciekawe ujęcie.

Wszystkie zamieszczone zdjęcia są w wielkości nadającej się do druku w magazynie na całą stronę. Najczęstsze wymiary zdjęć to 2400 x 3600 pikseli (przy 300 dpi oznacza to rozmiar 20,32 x 30,48 cm).

Zdjęcia na zamówienie

Nasi fotografowie na co dzień znajdują się w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu i w innych miastach, w zależności od tego, co aktualnie dzieje się na Świecie. Wykonujemy zdjęcia wybranych gwiazd na zlecenie, w interesującej scenerii, sytuacji czy podczas wskazanego wydarzenia. Jeśli chciałbyś otrzymać zdjęcia konkretnej osoby, znajdującej się w Polsce lub poza granicami napisz do nas.

© 2010 Starstock PicsCreated by